Nowoczesne technologie w budownictwie stawiają przed nami wiele wyzwań. Nowoczesne technologie to jednak także ogrom możliwości. To dzięki nim jesteśmy w stanie budować lepsze, wydajniejsze energetycznie budynki w których żyje się lepiej.

 

Za nowoczesnymi materiałami w budownictwie nie tylko podąża ślusarka aluminiowa o ile często wyprzedza inne rozwiązania swoją innowacyjnością.

 

To dzięki wielu latom rozwoju branży ślusarki aluminiowej jesteśmy w stanie zaoferować państwu rozwiązania o doskonałych właściwościach cieplnych i szczelności. I chociaż z zewnątrz obecne wyroby aluminiowe nie różnią się znacząco od rozwiązań sprzed dekady to nowoczesne metody badań, materiały wypełniające, jak stworzony po raz pierwszy dla NASA aerożel oraz niesamowita dokładność w pełni zautomatyzowanych obrabiarek i pił sprawiają że wybrana przez Państwa ślusarka aluminiowa jest obecnie topowym rozwiązaniem dla Państwa domu.

 

Zastosowanie w systemach okien i drzwi aluminium pozwoliło także na stworzenie szeregu unikalnych rozwiązań nie dostępnych dla innych materiałów. Poniżej zapraszamy do zapoznania się tymi możliwościami.

GOSCO - DLA DOMU

OKIENNICE

aluminiowe elementy ozdobne

DRZWI

klasyczne, przesuwne, panelowe

OKNA

energooszczędne, pasywne

 

 

 

 

+48 91 38 26 101

Auto serwis

Marine Hotel Kołobrzeg

Okrąglak Poznań

Lastadia Office Szczecin

Brama Portowa I Szczecin

Brama Portowa II Szczecin

Teatr Lalek Pleciuga Szczecin

GOSCO spółka z o.o.                                                  
Chomino 50, 72-405 Świerzno
NIP: 986-023-81-77

Kontakt:
Tel. 91-38-26-101
biuro@gosco.pl